СТЪПКИ КЪМ СЕБЕ СИ ПО ПЪТЯ 13 май 2025 г. (Вторник) от 19:00 ч.

Всички ние сме проводници на информация.

Проводник означава да бъда това, което съм извън ума си. А това е моята по-висша същност. Идеята е да отстраним ума си от Пътя, защото този физически ум, тази изкуствена конструкция, пречи да направим директната връзка.

Всички ние учим различни неща чрез нашите убеждения, защото те ни помагат да имаме ограничение, от което пък после да излезем.

На нас нищо не може да ни навреди, защото сме безкрайни и вечни същества. И дори да ни навреди, то пак ще е само една илюзия, като в една електронна игра и затова е добре да си напомняме: аз съм един аватар, който играе в една електронна игра и висшата ми същност държи джойстика. Всъщност каквото и да ми се случи вътре, е част от играта…аз съм и двете и дори този в играта да умре, другият остава, мен продължава да ме има! Това осъзнаване са стъпките по Пътя, който може да ме отведе към висшата ми Божествена същност.

Така че, ако искате да вървите по Пътя на осъзнаването, по Пътя на трансформацията, не се отказвайте, не спирайте да вървите и не се страхувайте, знайте, че всъщност вие сте Пътя, не сте на Пътя, а сте Пътя, защото без вас няма реалност!
Беседата ще чуем в храма.
След срещата ще можем да поговорим и да споделим впечатления и мисли на чаша чай или кафе.

Заповядайте на 13 май 2025 г. (Вторник) от 19:00 ч. в СОФИЯ, ул. "Георг Вашингтон" №19
Вход свободен!

Адрес на събитието

СОФИЯ

ул. "Георг Вашингтон" №19

от 19:00 ч. до 20:30 ч.