Сърцето е центърът на всички емоции, които познаваме.
Това, което ни докосва, пряко докосва сърцето ни.
Това, към което се насочва сърцето ни, веднага получава
пълното ни внимание и жизнена енергия.
Емоциите, независимо дали са радостни или много тъжни,
произтичат твърде често от контактите ни с другите.
Другите въздействат на нашето сърце и ние на тяхното.
Времето ни подтиква към контакт с нашите ближни, контакт
на сърцето със сърце, на душата с душа. От този контакт
възникват нови възможности. Когато се открием едни други
водени от Новата Душа, ние стъпваме на пътя на
посвещението. Като сливаме нашите Душевни сили чрез
Розата на сърцето, ние изграждаме истинския Храм.
Осъществената в него Работа е Пътят към първоначалния,
по-висш Душевен живот...А този Душевен живот е:
от всички, с всички и за всички.
„ОТ СЪРЦЕ КЪМ СЪРЦЕ“, която ще чуем в атмосферата на Храма, а след това, при желание, можем да споделим мисли по нея в приятна обстановка на чаша чай. Очакваме ви с радост!
Заповядайте на 05 юли 2026 г. (Неделя) от 10:45 ч. във ВАРНА, ул. „Цар Симеон I-ви”, №27, етаж последен
Вход свободен!
„ОТ СЪРЦЕ КЪМ СЪРЦЕ“, която ще чуем в атмосферата на Храма, а след това, при желание, можем да споделим мисли по нея в приятна обстановка на чаша чай. Очакваме ви с радост!
Заповядайте на 05 юли 2026 г. (Неделя) от 10:45 ч. във ВАРНА, ул. „Цар Симеон I-ви”, №27, етаж последен
Вход свободен!